Miejskie Przedszkole nr 3 w Dęblinie

08-530 Dęblin

ul. Tysiąclecia 25

Spotkanie z trenerem sztuk walki P. Adrianem. W ramach realizacji innowacji" Sport na co dzień to super sprawa" 5 i 6 latki spotkały się z trenerem sztuk walki. Trener podkreślił że należy dbać o rozwój fizyczny uprawiając ulubione dyscypliny sportowe. Dzieci odbyły wspólny trening i mini zawody sprawnościowe. Wszystkie dzieci otrzymały żetony na plac zabaw prowadzony przez trenera, a najwytrwalsi Voucher ze zniżką na organizację urodzin. I miejsce zdobyła Marysia ,II - Tereska ,III- Antoni. Dziękujemy bardzo za wizytę i niespodzianki dla dzieci.